ЖЕШКИ ПРОДАЖНИ ПРОИЗВОДИ

Еве ги главните категории на производи што ги произведуваме и препораките за часовници со жешка продажба

Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Дигитален часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Дигитален часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Дигитален часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Дигитален часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Часовник со кварцен календар

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Кварцен стандарден часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Кварцен хронографски часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Кварцен хронографски часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Часовник со соларна енергија

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Мултифункционален кварцен часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Автоматски механички часовник

Гледај Повеќе
Naviforce NF8048 Класичен стилски безвременски љубовен хронограф Парови со ременче од нерѓосувачки челик

Кварцен хронографски часовник

Гледај Повеќе
ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ ЧАСОВНИЦИ

КОЈ Е НАВИФОРС

Наша предност

Гуангжу NAVIFORCE Watch Co., Ltdе основана во 2012 година, со нашата фабрика лоцирана во Фошан, Гуангдонг, Кина.Опфаќајќи пространа површина од 5.000 квадратни метри, нашата компанија гордо може да се пофали со работна сила од над 200 квалификувани професионалци.Со повеќе од една деценија искуство, нашите вешти членови на тимот беа клучни во одржувањето на највисоките стандарди во NAVIFORCE. Нашата основна компетентност лежи во обезбедување на примерни OEM и ODM услуги за часовници.

Гледај Повеќе
Фабрика окупирана област

+

Фабрика окупирана област

Земји за регистрација на брендови

+

Земји за регистрација на брендови

Вработените

+

Вработените

Искуство на пазарот

+

Искуство на пазарот

Што правиме?

За консултации за производи или цена, ве молиме оставете ја вашата е-пошта или други информации за контакт,
ние ќе ве контактираме внатре48часови.

Истражување
OEM

OEM

Висококвалитетен часовник——Ние сме во состојба да произведуваме уникатни и убави часовници по барање и горди сме што нудиме таква уникатна услуга.

ОДМ

ОДМ

Оригинален дизајн — Нашето инсистирање на оригинален дизајн и богато искуство може да им обезбеди на остроумните купувачи на часовници широк спектар на избори.

Трговија на големо

Трговија на големо

Брза испорака——Фабриката NAVIFORCE директно продава различни видови рачни часовници, со повеќе од 1000 модели, доволен залихи за брза испорака.

Што ќе добиеш?

Иста цена, супериорен квалитет;Еднаков квалитет, подобра зделка

Нова продукција

Нова продукција

Брзината на новите производи е многу голема.Секој месец лансираме околу 5 различни видови на нови производи.

Професионален тим

Професионален тим

Со повеќе од 12 години длабоко вкоренето искуство во индустријата за часовници, изградивме професионален тим и ефикасни производствени линии.

Добра услуга

Добра услуга

Ние се фокусираме на „оригиналност, квалитет, прецизност и услуги на клиентите“ и можеме брзо да обезбедиме одговори и решенија.

Приказ на сертификат

Ве молиме слободно контактирајте го нашиот тим за големопродажба за соодветните сертификати што ви се потребни.

cer3
ROHS
cer4
cer1
cer2
cer5
cer6

Партнери

партнери
Нашите-Глобални-Клиенти4
Нашите-Глобални-Клиенти2
Нашите-Глобални-Клиенти42
Нашите-Глобални-Клиенти9

Контактирајте не

NAVIFORCE придава големо значење на бизнисите на нашите дилери.Со тоа што се држиме до високи стандарди, го оптимизираме синџирот на снабдување и обезбедуваме контрола на квалитетот од самиот почеток, овозможувајќи ни да им понудиме на нашите партнери преку 1000 висококвалитетни SKU по конкурентни цени.Нашата аспирација е да воспоставиме долгорочна и стабилна соработка со клиенти од целиот свет.

Истражување

ВЕСТИ

Откријте повеќе трендови, иновации и знаења во индустријата за часовници.

Разбирање на облогите на часовникот: Избегнување на губење на бојата

Разбирање на облогите на часовникот: Избегнување на губење на бојата

Избор на вистинските кристали и совети за часовник

Избор на вистинските кристали и совети за часовник

На денешниот пазар на часовници, постои широк спектар на материјали што се користат за кристали на часовници, секој со уникатни карактеристики кои директно влијаат на перформансите, естетиката и вкупната цена на часовникот.Кристалите за часовници обично спаѓаат во три главни категории: сафирно стакло, рудар...

Совладување на младинските трендови: Како да се избере совршениот електронски часовник за млади возрасни

Совладување на младинските трендови: Како да се избере совршениот електронски часовник за млади возрасни

Со напредокот на технологијата и еволуцијата на модата, електронските часовници еволуираа од едноставни алатки за мерење на времето до совршен спој на модата и технологијата.Како моден додаток за тинејџери, дигиталните електронски часовници станаа незаменлив дел...