PRODUKTET E SHITJES NË SHITJE

Këtu janë kategoritë kryesore të produkteve që ne prodhojmë dhe rekomandimet e orëve me shitje të nxehtë

Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Orë dixhitale

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Orë dixhitale

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Orë dixhitale

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Orë kuarci me shumë funksione

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Kuarci
Orë e kalendarit

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Kuarci
Orë e kalendarit

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Kuarci
Orë kronografike

Shiko më shumë
Orë NAVIFORCE NF8034 kronograf për meshkuj kalendar shumëfunksional me rrip silikoni të papërshkueshëm nga uji me orë dore në modë me dritë nate

Kuarci
Orë standarde

Shiko më shumë
SHIKONI TË GJITHA ORAT

KUSH është NAVIFORCE

Avantazhi ynë

Guangzhou NAVIFORCE Watch Co., Ltdështë themeluar në vitin 2012, me fabrikën tonë të vendosur në Foshan, Guangdong, Kinë.Duke përfshirë një sipërfaqe të gjerë prej 5000 metrash katrorë, kompania jonë krenohet me një fuqi punëtore prej mbi 200 profesionistësh të aftë.Me më shumë se një dekadë përvojë, anëtarët tanë të aftë të ekipit kanë qenë të rëndësishëm në ruajtjen e standardeve më të larta në NAVIFORCE. Kompetenca jonë kryesore qëndron në ofrimin e shërbimeve shembullore OEM dhe ODM për orët.

Shiko më shumë
Zona e pushtuar nga fabrika

+

Zona e pushtuar nga fabrika

Vendet e regjistrimit të markës

+

Vendet e regjistrimit të markës

Punonjësit

+

Punonjësit

Përvoja e tregut

+

Përvoja e tregut

Çfarë bëjmë ne?

Për konsultim të produktit ose çmimit, ju lutemi lini emailin tuaj ose informacione të tjera kontakti,
ne do t'ju kontaktojmë brenda 12 orëve.

hetim
OEM

OEM

Orë me cilësi të lartë——Ne jemi në gjendje të prodhojmë ora unike dhe të bukura sipas kërkesës dhe jemi krenarë që ofrojmë një shërbim kaq unik.

ODM

ODM

Dizajni origjinal ——Këmbëngulja jonë për dizajnin origjinal dhe përvojën e pasur mund t'u ofrojë blerësve dallues të orëve një gamë të gjerë zgjedhjesh.

Me shumicë

Me shumicë

Dorëzimi i shpejtë——Fabrika NAVIFORCE shet drejtpërdrejt lloje të ndryshme të orëve të dorës, me më shumë se 1000 modele, inventar të mjaftueshëm për dorëzim të shpejtë.

Çfarë do të fitoni?

I njëjti çmim, cilësi superiore;Cilësi e barabartë, marrëveshje më e mirë

Prodhim i ri

Prodhim i ri

Shpejtësia e produkteve të reja është shumë e shpejtë.Ne lançojmë rreth 5 lloje të ndryshme produktesh të reja çdo muaj.

Ekipi profesional

Ekipi profesional

Me mbi 12 vjet përvojë të rrënjosur thellë në industrinë e orëve, ne kemi ndërtuar një ekip profesional dhe linja prodhimi efikase.

Shërbim i mirë

Shërbim i mirë

Ne fokusohemi në "origjinalitetin, cilësinë, saktësinë dhe shërbimin ndaj klientit" dhe mund të ofrojmë shpejt përgjigje dhe zgjidhje.

Shfaqja e certifikatës

Ju lutemi mos ngurroni të kontaktoni ekipin tonë të shitjes me shumicë për certifikatat përkatëse që ju nevojiten.

ROHS
cer4
cer1
cer2
cer5
cer6
cer3

Partnerët

partnerët
Tanë-Global-Klientët4
Tanë-Global-Klientët2
Tanë-Global-Klientët42
Tanë-Global-Klientët9

Na kontaktoni

NAVIFORCE i kushton rëndësi të madhe bizneseve të tregtarëve tanë.Duke e mbajtur veten me standarde të larta, ne optimizojmë zinxhirin e furnizimit dhe sigurojmë kontrollin e cilësisë që në fillim, duke na mundësuar t'u ofrojmë partnerëve tanë mbi 1000 SKU me cilësi të lartë me çmime konkurruese.Aspirata jonë është të krijojmë bashkëpunim afatgjatë dhe të qëndrueshëm me klientë nga e gjithë bota.

hetim

LAJME

Zbuloni më shumë tendenca, risi dhe njohuri në industrinë e orëve.

Orë OEM ose ODM? Cili është ndryshimi?

Orë OEM ose ODM? Cili është ndryshimi?

Kur kërkoni për një prodhues ore për dyqanin ose markën tuaj të orës, mund të hasni termat OEM dhe ODM.Por a e kuptoni vërtet ndryshimin midis tyre?Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë dallimet midis orëve OEM dhe ODM për t'ju ndihmuar më mirë ...

Një udhëzues për të parë njohuritë për hidroizolimin dhe aftësitë e mirëmbajtjes

Një udhëzues për të parë njohuritë për hidroizolimin dhe aftësitë e mirëmbajtjes

Kur blini një orë, shpesh hasni terma që lidhen me hidroizolimin, si [rezistente ndaj ujit deri në 30 metra] [10ATM] ose [orë e papërshkueshme nga uji].Këto terma nuk janë vetëm numra;ato gërmojnë thellë në thelbin e dizajnit të orës - parimet e hidroizolimit.Nga...

Si të zgjidhni një lëvizje kuarci?

Si të zgjidhni një lëvizje kuarci?

Pse disa orë kuarci janë të shtrenjta ndërsa të tjerat janë të lira?Kur kërkoni orë nga prodhuesit për shitje me shumicë ose personalizim, mund të hasni në situata ku orët me funksione pothuajse identike, kutitë, numrat dhe rripat kanë prirje të ndryshme...